Makaleler » Blog » FANTAZİ İÇ GİYİM NEDİR NASIL KULLANILIR

FANTAZİ İÇ GİYİM NEDİR NASIL KULLANILIR

Kadınların gün içerisinde kullandığı iç giyim modellerinden farklı olarak tasarlanan saten, ipek, tül, deri, elastan gibi kumaşlardan üretilerek kadın vücudunun ön plana çıkarılmasını sağlayan iç giyim ürünlerinefantazi iç giyim modelleri denir. Hayal dünyasını zorlayan birçok farklı tasarıma sahiptir. Birbirinden farklı kostüm, gecelik çeşidi ve renk seçeneğine sahiptir. Birçok farklı renk seçeneği bulunmasına rağmen en çok tercih edilenler ise siyah, ateşin rengi kırmızı, bordo, mor ve pembedir.

Geçmişten günümüze çiftler sıradan cinsel hayatından sıkıldıkları için çeşitli yollar denemiştir. Özellikle uzun süren evliliklerde çiftler yeni heyecan arayışındadır. Geçmişte fantezi ürünlerine özellikle kadınlar çok sıcak bakmıyor çekimser kalıyorlardı. Şimdilerse ise hemen hemen her kadının dolabında özel geceler için kullanacağı en az bir tane fantezi kıyafeti bulunmaktadır. Olması gerekende budur. Çünkü yapılan araştırma ve uzman görüşlerine göre cinsel hayatında farklılık yapan farklı kostüm ve gecelik tercihi yapan çiftler birbirlerine bağlı, hem özel hayatlarında hem de günlük hayatlarında daha motive ve mutludur. Yapılan bir diğer ankete göre ise erkekler cinsel hayatında fantazi iç giyim modellerini tercih eden kadınlara daha aşık olduklarını ilişkinin daha heyecan verici olduğunu bir sonraki beraberliği merakla beklediğini ortaya çıkarmıştır.

 Kadınların fantazi kıyafet seçimi yaparken vücut yapılarını göz önünde bulundurmaları gerekiyor. Aksi halde hayal kırıklığı yaşayabilirler. Örneğin, büyük göğüs yapısına sahip kadınlar göğüslerini ön plana çıkaracak tül bir gecelik tercih edebilir. Göbek kısmında fazlalık olan kadınlar ise orayı kamufle edebilecek kıyafetler tercih etmelidir. Ayrıca ten rengine uygun renkler seçmelidir. Kadınlar özel veya normal bir günde partnerinizi mutlu etmek için tamamen tül kırmızı bir fantezi kıyafeti alabilir. Kırmızı ruj, teninize yakışan bir parfüm kullanarak seksi bir görünüm elde edebilir hem kendinize hem de partnerinize unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz.Cinsel hayatına renk ve heyecan katmak isteyen monotonluktan sıkılmış kişilerin tercih ettiği birbirinden farklı yüzlerce tasarım ve renk seçeneğine sahip fantazi iç giyim modellerini bir an önce denemek için harekete geçin! 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4